23.5 C
Tirana

“Meshkujt shqiptarë janë të gjithë…” Befason Elton Ilirjani: Më kanë kërkuar dhe para

VENDI

Biznesmeni i njohur shqiptar Elton Ilirjani i deklaruar tashmë qe i pelqejne meshkujt, është shprehur së fundmi se janë të shumtë VIP-at shqiptarë të cilët i kërkojnë të takohen në hotele jashtë Tiranës.

Gjithashtu Ilirjani ka rrëfyer se meshkujt shqiptarë i afrohen pasi ai ka një status financiar dhe i kanë kërkuar para në shkëmbim të marrëdhënieve se ksuale.

“Ka pasur meshkuj që më janë qasur për ta bërë dhe kanë kërkuar para. Por unë nuk e kam bërë, meshkujt shqiptare kur shohin qe ti ke status financiaur, afrohen për interes.

Meshkujt shqiptarë më kanë kërkuar 10 mijë lekë të vjetra, 50 euro, ka pasur dhe 6 mijë euro. Une habitem qe ky që kërkon 6 mijë euro, e ka p…. me kokën me diamant? Këto shifra, pavarësisht që unë nuk pranoj, te zëmë se do vi një çun. Ça do më ofrojë?”- u shpreh ai për emisionin Expuls.

- Advertisement -

TE FUNDIT