9.5 C
Tirana

Meridijani thumbon keq Ledjanën dhe i del në mbrojtje Melisës: Belgjikë na prit…

VENDI

Meridian Ramcaj edhe një herë nuk e lëshoi rastin të merrej me konkurrentët e “Përputhen”, kësaj radhe për lojërat që bëjnë deri të largohen nga emisioni.

 

Ai iu drejtohet me një pyetje atyre që derisa u larguan nga emisioni nuk treguan se me kë nga konkurrentët janë lidhur, por luajtën lojën e dyfishtë.

 

Ledjana është përfshírë në një shérr virtual me Melisën dhe kjo e fundit nuk ka hezítuar t’i përmendë Belgjikën, qarkùlluan zëra se Ledjana ishte në një lídhje jashtë emisionit, me dikë në Belgjikë.

 

“Unë personalisht u lodha me mesazhe me ty keshtuqe preferoj te bej nje xhiro andej nga Bukëmira! Dergoji fjalet edhe andej nga Belgjika, do degjohemi shume shpejt por une jam qingji i urte qe pin 2 nena!”, shkroi ajo në Instastory.

 

Ndërkohë, vetëm së fundmi, Melisa ka publikuar një video krah Meridian Ramçajt i cili i ka dalë në krah dhe ka thumbuar po ashtu Ledjanën.

 

“Do ikim në Belgjikë ndonjë natë”, i thotë ai Melisës me ironi.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT