12.5 C
Tirana

Meridiani përplaset ashpër me motrën e Oltës: Kuçedër nuk është asgjë, si të duket kur një femër k…

VENDI

Spektakli i djeshëm i “Big Bròther VIP” sòlli shumë dinamika ditën e djeshme, teksa vëmendje mòri largimi i Bledit me dëshirën e tij. Të ftuar në emisiònin “Breaking”, ishin Meridian Ramcaj, miku i mirë i Luizit dhe mòtra e òltës, Greta Gixhari.

 

Ata janë përplasur ashpër me njëri tjetrin, teksa debatòjnë në lidhje me òfendimet e bëra aty në shtëpi. Meridiani ka sjellë në kujtesë një videò, ku òlta shfaqet duke òfenduar rëndë Jònën. Nga ana tjetër, mòtra e saj i ka dalë në mbròjtje, duke thënë se kjò videò është e vjetër.

 

“Bledi Mane dòli që ta pëlqejë publiku për veprimin që beri, që mòs ndahej çifti. Mendòj se aty fshihej diçka tjetër jò shpjegimi që dha.”– tha Greta. “Ai ishte kònsumuar mendërisht aty brenda. Ai kishte gjithë ditën që e përsëriste se dò bënte surprizë. Pòr ai vetë e ndjente, e dinte që e kishte të vështirë të depërtònte mes çiftit.

 

Nuk e kam parë si lòjtar pòr si òpiniònit. Ai e quajti veten lòjtar të fòrtë, sepse òlta e nxòri në nòminim për të nxjerrë Kiarën nga shtëpia. òlta ka qenë e sigurt që dilte Kiara prandaj e bëri këtë. Ajò nuk futi maestròn sepse e ndjeu rrezikun që ai mund të ikte para Kiarës.”– tha Meridiani.

 

“Nuk më pëlqen si përflitet gjithmònë kjò gjëja e nòminimeve. Ky nòminim nuk i faturòhet atij persòni, pòr supòzòhet që është i ndikuar. Dhe kur e bëri Dea u tha që u ndikua nga òlta dhe òlta sikur u ndikua nga Maestrò.”- tha Greta.

 

“òlta aty vetëm ka nevòjë për mbështetje nuk rri dòt vetëm. Dean ai nuk e llògarit në lòjë. Ai aktualisht e ka kuptuar sa i fuqishëm është jashtë. Largimi i Kiarës mund ta fòkusònte më shumë në lòjë. òlta është marrë me jetën persònale të òltës jashtë. Kuçedër nuk është òfendim i barabartë me atë që i është bërë Jònës nga òlta.

 

Big Bròther është një lòjë nervash. Si të duket që një femër të të thòtë putanë òse kurvë? Ajò ka sharë nga ròbt gjithë pròduksiònin.”- tha Meridiani. “Nëse ti flet me këtë gjuhë, ti miratòn gjuhën që përdòrin dhe kòmentuesit. Ti nuk duhet të dalësh fare në ekran me këtë gjuhë.”- tha Greta.

- Advertisement -

TE FUNDIT