20.5 C
Tirana

Mercedes c class

VENDI


Mercedes c class coupe 200 kompresor me motorr te kuq , benzine gaz , impiant autogaz italia me bombel cilindrike 60Litroshe I sapo montuar sekuencial me vajisje me 2 vjet garanci i shkruajtur ne leje te qarkullimit , manuale 6+1 , kandele te Reja gomat te Reja tambure te dhe ferrota te Reja vaj e filtra te nderruara , te bera ne itali , makina eshte ne gjendje perfekte, dje ekonomike , me 500 lek gaz 100 km me garanci , letra dhe taksa te paguara deri ne qeshor 2018 , cmimi 3700 euro pak I diskutueshem 0698714315

- Advertisement -

TE FUNDIT