10.5 C
Tirana

Me libër në dorë/ Policia “i vërsulet” të riut, e shtrijnë në tokë dhe e shoqërojnë me forcë, fotot nga protesta

VENDI

Shembja e Teatrit Kombëtar solli dje përplasje mes policisë dhe qytetarëve, të cilët kundërshtuan prishjen e kësaj godine. Ishin të shumtë në numër personat që u shoqëruan në polici, midis tyre edhe politikanë.

 

Në fotot e mëposhtme shfaqen momentet teksa policia shoqëron me forcë një qytetar. Ky i fundit shfaqet i shtrirë në tokë dhe me libër në dorë. Efektivët e Policisë e kapin me forcë nga këmbët dhe duart të riun.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT