8.5 C
Tirana

matrapik makita

VENDI


Shitet matrapik makita origjinal japonez 780 euro dhe gure fleksibel makita 180 euro akull te ri te paperdorur te ardhur nga Italia.Cel 0674102417

- Advertisement -

TE FUNDIT