12.5 C
Tirana

Martohet Kryemyftiu shqiptar, merr gruan 50 vite më të re (FOTO)

VENDI

Disa media në Maqedoni e Veriut bëjnë me dije se Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re dhe kurorëzimi ka ndodhur mbrëmë.

Janë publikuar edhe disa fotografi nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij, që bëhet gjatë muajit të Ramazanit.

Mësohet se bashkëshortja e tij është 50 vite më e re. Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.

- Advertisement -

TE FUNDIT