18.5 C
Tirana

Makina përplas dy automjete, panik në qytet. Tre persona të plagosur

VENDI

Tre persona jane plagosur ne nje aksident qe ndodhi kete paradite ne Bulevardin “Gjergj Fishta” ne Lezhe.

 

Gazetari i “Panorama” ben me dije se nje atomjet humbi kontrollin, ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me dy mjete te tjera.

 

Sipas burimeve te para tre persona kane mbetur te plagosur. Ne vend eshte krijuar panik, dhe jane mbledhur shume njerez. Policia ka nisur hetimet per ngjarjen.

- Advertisement -

TE FUNDIT