17.5 C
Tirana

Makina del nga rruga, humb jetën një person

VENDI

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Korrcë.

 

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Rrembec

Nga raportimet e para mesohet se nje makine ka dale nga rruga dhe per pasoje dyshohet te kete humbur jeten nje person.

 

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat policore që po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT