21.5 C
Tirana

“Ma thuaj, mos qesh me mua!”, Blendi Fevziu përballet me të papriturën në emision!

VENDI

Moderatori Blendi Fevziu si asnjëherë më parë i ka dalë “situata nga duart”.

Teksa i harroi dhe emrin në emision, ai ka sfiduar të ftuarën që të t’i tregonte emrin e provincës ku kishte jetuar në Kinë, duke i bërë me dije se kishte udhëtuar në më shumë se 118 vende të botës. Pasi e ftuara i tregoi vendin, Fevziu pranoi dështimin duke shtuar se atë zonë nuk e kishte vizituar.

Pjesë nga emisioni në Opinion

Blendi Fevziu: Në fund kam …duhet të ta gjej emrin tani.

*ndërhyn e ftuara: Xhuliana Pepmarku

Blendi Fevziu: Në Kinë apo jo? Ku në Kinë? E njoh unë Dritan mos qesh me mua. Kam qenë në 118 vende të botës, më thuaj një vend, ta gjej menjëherë.

Xhuliana Pepmarku: Jam qenë në Xindau

Blendi Fevziu: A këtu s’kam qenë! Ja dështova.

- Advertisement -

TE FUNDIT