9.5 C
Tirana

Lulzim Basha del me mesazhin e fuqishëm për Ramën: “Asgjë nuk ndodhi rastësisht”

VENDI

Kryedemokrati Lulzim Basha doli me mesazhin e fuqishëm sa i përket zgjedhjeve të 25 prillit dhe ka një mesazh drejtuar Ramës.

Kjo është një ndër daljet e rralla të tij pas zgjedhjeve e teksa gjendet në Lezhë ku është takuar me qytetarët, ai u shpreh se në këto zgjedhje asgjë nuk ndodhi rastësisht.

Edhe një herë tjetër Kryetari i Partisë Demokratike ka folur kundër një marrëveshjeje të fshehtë me Edi Ramën madje duke e bërë atë fajtor për vjedhje dhe manipunim të votave.

- Advertisement -

TE FUNDIT