13.5 C
Tirana

LULJETA NDRYSHON PAMJE DHE NA HABITI TE GJITHEVE

VENDI

Luljeta e Perputhen +40 terhoqi vemendjen me pjesemarrjen ne emision. Por nuk mjaftoi vetem kaq pasi ajo publikoi kengen S’ta jap ne bashkepunim me konkurrentet e tjere.

 

Se fundmi Luljeta ka publikuar ne Instagram nje foto me floket si ylber duke treguar keshtu pamjen e re.

 

Pavaresisht moshes ajo nuk e ka problem te eksperimentoje apo te tregoje veten e saj sic eshte.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT