23.5 C
Tirana

Luli e Përputhen e paska shumë seriozisht, publikon këngën e saj të dytë dhe bëri namin me klikime…

VENDI

Në emisionin “Për’puthen” thuajse të gjithë konkurrentët ia kanë mësyrë tregut muzikor.

Por jo vetëm të rinjtë, edhe Luljeta Nallbani, një pensioniste 64-vjeçare ka publikuar këngën e radhës, shkruan Indeksonline.

Përkundër moshës që ka, ajo vazhdon të jetë në top formë ku u bën konkurrencë edhe vajzave të reja, por sa I përket zërit ajo nuk është se ka talent.

Madje shumica e konkurrentëve kanë dështuar keq në këtë profesion.

- Advertisement -

TE FUNDIT