21.5 C
Tirana

Luizi tallet duke emituar mënyrën se si ecën Bledi/ Efi: Hajde këtu se do të…

VENDI

Shpesh herë kemi dëgjuar ofendime dhe batuta disi të pakëndshme brenda shtëpisë së ‘Big Brother’,

 

por kësaj radhe Luizi ka vënë në tallje edhe mënyrën se si banori i shtëpisë Bledi Mane ecën, sakaq dëgjohet Efi teksa i ka thënë që mos ta bëjë atë veprim sepse do ketë ndëshkim për të por ky i fundit thotë se nuk i merr leje askujt për mënyrën si ecën duke i larguar ‘akuzat’ për tallje nga vetja.

 

Luizi: Pse Bledi ecën kështu?

Efi: Hajde more këtu se do të dënohesh.

 

Luizi: Nuk i marr askujt leje për mënyrën se si eci.

 

Video:

- Advertisement -

TE FUNDIT