14.5 C
Tirana

Luizi takon babain e Kiarës: Të kërkoj falje që e kam bërë të derdh lot

VENDI

Kiara është surprizuar mbrëmjen e sotme nga babai i saj, i cili ka shkuar ta takojë në shtëpinë e BB. Pas momentit emocionues të takimit babë e bijë, Arbana ka ftuar dhe Luizin të takojë babain e Kiarës.

 

Luizi takon babain e Kiarës: Të kërkoj falje që e kam

 

Pasi i dha dorën, Luizi i kërkoi falje babait të Kiarës për rastet që e ka mërzitur dhe i tha se ajo i ka ndryshuar jetën.

 

Luizi takon babain e Kiarës: Të kërkoj falje që e kam

 

Luizi: Dua të të kërkoj falje për sa herë e kam bërë Kiarën të ndihet keq, me derdh lot. Ke rritur një vajzë fantastike që mua ma ka ndryshuar jetën.

- Advertisement -

TE FUNDIT