12.5 C
Tirana

Luizi flet me kode me Jonën se cilët të nominojë, por ajo s’ha “pykë” fare (video)

VENDI

Luizi dhe Ermiona kanë diskutuar së bashku me disa banorë të tjerë në verandën e shtëpisë.Duket se Luizi ka zgjedhur të flasë me kode për Maestron. Marrëdhënia mes tyre është prishur prej disa ditësh. Ata nuk kanë pasur më komunikim me njëri-tjetrin.

 

Luizi: A je e ndërgjegjshme se këdo të fusësh nesër në nominim me mua e Oltën, është jashtë shtëpisë? I ke në dorë jetën.Jona: Jam.

 

Luizi: Pse kam një mendim që ti po mendon atë që unë po mendoj tani?Jona: Se ne jemi në simetri, edhe kemi shumë intuitë. Ti e ke pak më të avancuar intuitën.Luizi: Unë e di si do iki dhe se çfarë fjalimi do mbaj në fund.

SHIH VIDEON

Krizë mes çiftit më të dashur në ‘Big Brother VIP’ dhe jashtë saj. Mënyra e komunikimit u kthye sot në temë debati mes Luizit dhe Kiarës.

 

Këngëtari i kërkoi Kiarës që t’i flasë mirë, madje i përmendi edhe tonin e zërit. Ky diskutim ndodhi pak minuta më parë, në kohën kur disa banorë ishin në gjumë e të tjerë po konsumonin ushqim.

 

Kiara ishte duke i shpjeguar diskutimin e mëngjesit mes tyre, mirëpo duket se nervat e Luizit nuk mbajnë shumë. Ai i kërkoi që të mos bërtiste e të kthehej të komunikonte me të kur të ‘mësojë’.

 

‘Mendova se të kishte mbetur hatri nga ajo që të thashë dje, me gërrhimën dhe më the në mëngjes jam pa gjumë’- i thotë Kiara.‘Mos bërtit, kur të mësosh të flasësh lehtë, hajde flasim. Mëso të flasësh’

 

shih videon

- Advertisement -

TE FUNDIT