24.5 C
Tirana

Luan në skenë me Agron Llakajn, aktoroja e bukur kapet mat me të dashurin, si qenka ai…

VENDI

Adela Marishta është aktorja e “Al Pazar”, Instagrami i të cilës është mjaft i populluar.

Aktorja është mjaft e hijshme dhe është krahasuar shpesh me aktoren shumë të dashur shqipatre “Rubi”.

Fotot e saj bëjnë mjaft “zhurmë”, por në një ndër të fundit ajo ka vendosur të zbuloj të dashurin e saj teksa po kalojnë pushimet në jug të Shqipërisë.

Duke e shoqëruar foton me një gur për mos ta marrë në sysh, aktorja ka zgjedhur të mos thotë gjë tjtetër, por nga komentet zbulohet lehtë se ai është i dashuri i saj.

- Advertisement -

TE FUNDIT