9.5 C
Tirana

Ledjana merr vendimin e papritur për “Për’puthen”, dhe i ‘kërcënon’ ata që e akuzojnë

VENDI

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën.

E gjitha nisi për shkak se Melisa e cilësoi Ledjanën si njeriun më fallco gjatë një interviste. Gjithashtu Melisa hodhi akuza se Ledjana shtiret, pasi prej kohësh është në një lidhje jashtë emisionit me një person që jeton në Belgjikë.

“O zemra e vogël sa qenka lumturua që i kam përmend emrin ia se po të përmend serish se më duket mi more me shaka mesazhet që të shkruaja! Të flasësh në telefon ke frikë, por të shpikesh mbi mua të pëlqen!

Unë jam me parimin që nëse zihen 2 të rinj duhet të ngeli mes këtyre 2 të rinjve, por të pafytyrat ndërhyjnë familjen, përmendin mamanë dhe babanë!

Unë personalisht u lodha me mesazhe me ty kështu qe preferoj të bëj një xhiro andej nga Bukëmira! Dërgoji fjalët edhe andej nga Belgjika, do dëgjohemi shumë shpejt, por unë jam qengji i urtë që pinë 2 nëna!”, shkroi Melisa në “Instagram”

- Advertisement -

TE FUNDIT