19.5 C
Tirana

Lediana “thumbon” edhe njëherë Mevlanin: Zot më ruaj prej atij që mendoj se më do

VENDI

Lediana vazhdon ti dedikojë pastime Mevlanit, por jo dashurie, por thumba.Këto postimet e saj konfuzojnë edhe më shumë publikun, pasi ish konkurrentët nuk kanë treguar çfarë kanë vendosur për të ardhmen e tyre. Mësohet se të dy janë jashtë emisionit, vendosur nga vetë ata.

Ndërkohë, Lediana në një instastory, ka publikuar një shprehje të marrë diku, ku thumbon hapur djalin me të cilin të gjithë menduam se do të kishte një lidhje të bukur dhe të gjatë dashurore. “Zot rujem prej atij që menoj që m’don”, shkruhet në foton e postuar nnë story nga ish- konkurrentja e “Përputhen”.

 

Situata mes tyre është një mister. U përfol se do përputhen, pastaj të dy hoqën miqësinë në Instagram dhe që prej asaj dite publikojnë shprehje për njëri- tjetrin.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT