5.5 C
Tirana

“Lamë gjithë kursimet për dasmën tënde”/ Aktori publikon foton nga dasma e Gaz Pajës

VENDI

Ditën e sotme aktori i njohur i humorit Gazmend Paja është martuar me partneren e tij prej vitesh Irën.

Të shumtë janë personazhet e famshëm që kanë qenë në këtë ditë të veçantë pranë aktorit. Një nga këta është edhe kolegu i tij, aktori Rezart Veleshnja.

Ky i fundit ka postuar në Instagram një foto të shkëputur nga dasma ku shihet në praninë e Xhemi Shehut dhe Amarda Toskës.

“Gaz lam gjithë kursimet tona për dasmën tënde, na i ke borxh”- shkruan Rezarti krahas fotos që në kuadër të shakasë e shoqëron me emoji me të qeshura me lot.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT