14.5 C
Tirana

Lajm i bukur! Së shpejti baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të ‘Ezel’

VENDI

Aktori i famshëm turk Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba për herë të parë! Pas katër vitesh martesë ai dha bashkëshortja e tij do të bekojnë dashurinë e tyre me një fëmijë. Lajmin e kanë bërë të ditur të afërmit e tyre, të cilët kanë zbukuar edhe gjininë e fëmijës që po presin.

 

Sipas tyre, ‘Ezel’ do të bëhet baba i një vajze dhe bashkëshortja e tij është në fillim të pritjes së ëmbël. Imirzalioglu është i martuar me aktoren e njohur Sinem Kobal dhe lajmi i shtatzënisë i ka gëzuar të gjithë fansat e tyre.

- Advertisement -

TE FUNDIT