19.5 C
Tirana

La nam me këngën ma jep s’ta jap/ Dalin prapaskenat e këngës të Lulit me Cimin: Po e bëj mbi tavolinë…

VENDI

Konkurrentja e “Për’puthen +40”, Luljeta Nallbani e ftuar sot në studion e “Breaking” në Top News ka treguar sesi lindi bashkëpunimi për këngën e saj “S’ta jap” që ka bërë shumë bujë.

“Me vjen mbesa e më thotë halla ke vesh për muzikë. Pasi hengrëm peshk në një restorant, mora tabakanë dhe po i bija. Aty ishte edhe producenti e thotë se ke vesh për muzikë. E lamë për ta bërë vjet, po ra pandemia. Teksa ishte në një intervistë me Salsanon e Palomën te Top Albania, më merr Çimi në telefon e më thotë ku je.

I them “po bëj seks në tavolinë”. Pasi mbarova xhirimet në Top Albania shkova e takova Çimin, e aty lindi ideja për bashkëpunim. E shtuam pjesën e tij me dy fjalë “s’ta jap” që është për buzën”, tregoi ajo.

65-vjeçarja shtoi se nuk e quan veten këngëtare, por e bën për qejf dhe se ka talent

- Advertisement -

TE FUNDIT