24.5 C
Tirana

Kush është biondja ‘misterioze, krahu i djathtë i Berishës sot!

VENDI

Qëndroi gjatë gjithë kohës sot në krahun e djathtë të Sali Berishës, ndërsa ky i fundit doli në një konferencë të jashtëzakonshme.

 

Po flasim për Mariela Shkurta, e cila qëndroi gjatë gjithë kohës në krah të Berishës, si moderatorja e konferencës së mbajtur ditën e sotme, pas shpalljes non grata të ish kryeministrit.

 

Berisha deklaroi se vendimi i DASH i ka cënuar rëndë dinjitetin e tij dhe prandaj ka vendosur të padisë në Francë Sekretarin Antony Blinken.

 

Ish-Kryeministri theksoi po ashtu se beteja e tij është personale dhe nuk ka lidhje me grupin parlamentar të Partisë Demokratike.

- Advertisement -

TE FUNDIT