25.5 C
Tirana

Ku u “zhduk” Gugu? Ja si duket sot këngëtarja e bujshme(FOTO)

VENDI

27-vjeçarja Merita Haxhia, e njohur nga të gjithë si Gugu, ka ndryshuar look pas dy vitesh shkëputje nga muzika.

Në klipin e saj të ri, të titulluar “Ani Ani”, ajo shfaqet e ku ruar deri në detaje, me flokë të zinj dhe të shkurtër. Në një pjesë të klipit ajo shfaqet dhe me paruke bjonde.

Gugu nuk është shumë ak tive në rrjete sociale dhe dihet shumë pak rreth jetës së saj. Ajo e kalon kohën duke udhëtuar dhe mendohet të jetë single.

- Advertisement -

TE FUNDIT