10.5 C
Tirana

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: 50.000 doza të tjera brenda 10 ditëve

VENDI

Kryeministri Rama ka ndarë lajmin e mirë për ardhjen e 50.000 mijë dozave të tjera vaksinash kundër Covid 19. “Sapo kemi arritur marrëveshjen për të sjelllë në Shqipëri 50.000 doza të tjera të vaksinës Sputnik brenda 10 ditëve😍”: shkruan Rama në facebook.

Postimi i plotë:

🔴 Sapo kemi arritur marrëveshjen për të sjelllë në Shqipëri 50.000 doza të tjera të vaksinës Sputnik brenda 10 ditëve😍

Ne do ta fitojmë këtë luftë me forcën e karakterit e të kembënguljes sonë dhe do ta lemë shpejt pas tunelin e pandemisë, ku drita e daljes sa vjen e zmadhohet

- Advertisement -

TE FUNDIT