5.5 C
Tirana

Kryeministri kapet mat nga paparacët duke blerë domate në supermarketin e ETC

VENDI

Kryeministri Edi Rama është fotografuar duke bërë pazar në supermarketin e ETC.

 

I veshur me bluzë të bardhë ai është fotografuar në stendën e fruta perimeve ku duket se po blen disa domate.

 

E ndërsa detyra e tij shtetërore e është ajo në krye të punëve të qeverisë, kur kthehet në familje mbetet ajo e kryefamiljarit të cilit i duhet të ndihmojë familjen pse jo dhe duke bërë pazarin.

 

E mesa duket këtë të dielë kryeministri ka vendosur ti kushtohet familjes

- Advertisement -

TE FUNDIT