18.5 C
Tirana

Kristi refuzon vajzat në krevat në BBV, miku i tij: S’ është djalë normal për …

VENDI

Në “Ftesë në 5” u diskutuan refuzimet që Kristi iu ka bërë disa vajzave në BBV, sipas të cilit, kanë tentuar të flirtojnë me të.

 

Në studio u diskutua nëse është normale që një burrë të refuzojë një vajzë që i vjen me dëshirë dhe pjesa më e madhe e të ftuarve e cilësuan si një gjest që tregon kulturë dhe respekt.

 

“Nuk shkohet me çdokënd që të del para, bëhet një zgjedhje”, u shpreh Alban Musa.

Ndërsa Indrit Murati ishte i vetmi që mbrojti argumentin se nëse një vajzë do të luajë, s’ duhet lënë të ikë.

 

Nga ana tjetër, Ols Abazi, miku i Kristit e cilësoi këtë të fundit si një djalë të emancipuar dhe ndryshe nga djemtë shqiptarë.

 

Sipas tij, nëse Kristi do të ishte një djalë i rritur në Shqipëri dhe do të vijonte refuzimet, atëherë njerëzit do dyshonin që kishte një problem me të.

- Advertisement -

TE FUNDIT