13.5 C
Tirana

Krejt papritur NDAHEN çifti i njohur i PËRPUTHEN: S’jemi më bashkë…

VENDI

Stela dhe Çimi ishin dy nga sh-konkurrëntët e ;Përputhen” ë cilët vendosën të dilnin së bashku si çif nga porgrami. Dyshja janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në rrjetet e tyr esociale kurrë nuk mungonin fotot e përbashkëta.

 

Mirëpo, diçka ka nodhur mes të dyve dhe kanë vendosur që të ndahen pas disa mujash. Ishte Stela ajo e cila e ka dhënë lajmin e ndarjes përmes disa posimeve në rrjetet sociale.

Ajo shkruan në një postim në “Instastory” se e ka marrë vesh për ndarjen kur ai ka hequr nga “Instagram”-i i tij fotot që kanë dalë bashkë.

 

Stela tregon se ka ndodhur papritur dhe pa asnjë komunikim.

“Mbas muajsh me radhë të insistimit të Çimit, u deklarova sepse mendova se ishte i sinqertë në ndjenjat e tij.

 

 

Papritur pa asnjë shkak dhe pas asnjë komunikim, ne nuk jemi më bashkë dhe këtë e mësova nga heqja e fotove në Instagram-in e tij. Ky ishte Çimi”, shkruan Stela në postimin e saj.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT