31.5 C
Tirana

Komentuesit po thonë se Fiori Dardha është shtatzënë, a e shihni dhe ju barkun e rrumbullakosur?

VENDI

“Fiori je shtatzënë?”, “Të paska rënë një nur shtatzënie”, “Si shtatzënë dukesh”-janë disa nga komentet në foton e fundit të moderatores Fiori Dardha dhe me të drejtë. Fiori ka pozuar krah djalit dhe doktorit të syve, e veshur me kostum gri, por në sy bie menjëherë barku i rrumbullakosur.

Edhe në fotot e fundit moderatorja është veshur me fustane të gjera duke na shtuar më shumë dyshimet.

Komenteve deri tani nuk i është përgjigjur, por mbetet për t’u mësuar nëse Fiori është vërtet shtatzënë me një bebe apo “shtatzënë” nga ushqimi, siç thonë tani personazhet e njohur sa herë aludohet për pritje të ëmbël.

- Advertisement -

TE FUNDIT