9.5 C
Tirana

Kim Kardiashan dhe shqiptari s’janë më miq. Çfarë ka ndodhur mes tyre?

VENDI

Ylli televiziv i ‘Keeping up With the Kardashians’, Kim Kardashian duket se nuk i ka dhe aq mirë marëdhëniet me grimierin shqiptar, Mario Dedivanovic. Themi këtë pasi Kim nuk e ndjek më shqiptarin në Instagram-in personal, ndërkohë që ky i fundit po.

 

Video e dyshes, në të cilën Kim tha në gjuhën shqipe ‘Sa bukur Mario’ bëri bujë të madhe në rrjet. Që nga ajo kohë, fama e Marios u rrit në Shqipëri. Me kalimin e kohës dhe në botë, duke u bërë grimieri që qëndronte pas çdo pamje të kuruar të Kim.

 

Çudi është e gjithë kjo, pasi dyshja kanë qënë të pandashëm, aq sa në bashkëpunim me njëri-tjetrin nxorën në treg një paletë. Kim tashmë ka të preferuar makeup artistin e motrës së saj, Ariel, i cili e grimon në daljet dhe në fotosesionet që zhvillon.

 

Postimi i fundit që ka të bëjë me dyshen ishte me 29 qershor 2020. Ka qënë vetë Mario, ai i cili ndau foton e Kim, duke shkruar se makeupin e kishte bërë ai. U bë një kohë e gjatë që Kim dhe Mario nuk kanë ndarë asnjë foto së bashku, apo të ndonjë bashkëpunimi. U përfol se dyshja do të nxirrnin në treg dhe një tjetër produkt mirëpo asgjë nuk doli më në dritë.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT