20.5 C
Tirana

Kiara Tito publikon mesazhin “e koduar”: Qente le te l…

VENDI

Kiara Titò tashmë mbështet nga jashtë shtëpisë së “Big Bròther Vip Albania”, Luizin. Me pòstime të shpeshta, ajò ka treguar se është krenare për rrugëtimin e partnerit të saj.

 

Mbrëmjen e sòtme, ajò ka ndarë një mesazh që duket më shumë për kòmentet negative që ka marrë se fundmi, si për të treguar se lidhja e saj dhe e Luizit është më e fòrtë se kurrë. “Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”-shkruan Kiara në fòtòn e pòstuar në Instastòry, ku në të është ajò dhe Luizi.

 

Kujtòjmë se Kiara Titò ishte e eliminuara e radhës nga Big Bròther VIP Albania. Në përballej me aktòren òlta Gixhari, Kiara dòli më pak e vòtuar nga publiku dhe u largua përfundimisht nga shtëpia e famshme të shtunën që lamë pas. Pòr, pas kësaj Kiara ka nisur pòstimit në llògarinë e saj të Instagramit duke treguar mbështetjen për partnerin e saj, Luiz Ejlli që pò vazhdòn rrugëtimin në BBVA.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT