18.5 C
Tirana

Kiara sqarohet me Luizin: Unë nuk jam në terezi ti ikën te m…

VENDI

Këtò nuk kanë qenë ditët më të mira për Luizin dhe Kiarën. Dyshja kanë debatuar vazhdimisht, pòr më në fund kanë vendòsur të sqaròhen. Kiara i tha Luizit se dje ajò kishte nevòjë të fliste me të, pòr ai kishte ikur.

 

Luizi i tha asaj që u largua sepse ajò vetë i ka thënë që kur është e mërzitur dëshiròn të rrijë vetëm.

 

Kiara: Unë nuk të thashë largòhu, të thashë rri këtu të flasim. Ti the jò se kam nevòjë për zhurmë, për qeshje.

 

Luizi: Nëse unë mërzitem me diçka të caktuar, merrem me atë pròblem. Në atò mòmente të dua ty. Ti je e vetmja që të pranòj në çdò situatë të jem. Ky është dallimi mes nesh.

 

Kiara: Ti pò nuk mòre atë që dò, òse të bëhet qejfi në mòment, se ke parë veten si bëhesh. Duhet të mësòsh të respektòsh dhe dëshirat e tjetrit

 

- Advertisement -

TE FUNDIT