10.5 C
Tirana

Këto gjashtë shenja horoskopi gjithmonë marrin atë që dëshirojnë

VENDI

Do t’ju propozojnë butësisht diçka dhe do t’ju futen nën lëkurë deri në atë masë sa që as nuk do ta kuptoni që po manipulojnë me ju. Nëse jeni një ndër këto shenja të horoskopit, me siguri e dini se si të arrini te vikt ima juaj, madje shumë lehtë! – transmeton Telegrafi.

DASHI

Jo vetëm që dinë të zgjidhin çdo problem i cili u del përpara, por dinë t’i zgjidhin edhe problemet e të tjerëve. Deshtë janë shefa të shkëlqyeshëm, sepse gjithmonë kanë bash çdo gjë nën kontroll.

PESHORJA

Peshoret janë perfeksionistë, mirëpo pikërisht për këtë shkak nuk pushojnë derisa gjërat të mos jenë ashtu siç duhet patjetër të jenë. Disave kjo edhe u shkakton vërtet nervozë, mirëpo Peshoret për ta nuk çajnë kokën.

VIRGJËRESHA

Fatkeqësisht, për vendosmërinë të cilën e kanë Virgjëreshat, shpesh interpretohen si shpirtliga. Prirja e tyre për të luajtur shefin nuk është dashakeqe, mirëpo kur kritikojnë diçka tingëllojnë vërtet të liga.

AKREPI

Akrepat e dinë saktësisht se çfarë dëshirojnë dhe si dëshirojnë, mirëpo më së shpeshti nuk kanë durim për të tjerët, andaj çdo gjë e bëjnë vetë. E vetmja gjë që i bën të kënaqur janë rezultatet.

PESHQIT

Peshqit janë aktorë të vërtetë kur është fjala për të fituar atë që dëshirojnë. Peshqit në mënyrë të butë ju propozojnë diçka dhe do t’ju hyjnë nën lëkurë deri në atë masë sa që nuk do t’i kuptoni që po manipulojnë me ju.

- Advertisement -

TE FUNDIT