3.5 C
Tirana

‘Keni bërë lekë duke ngrënë m** sheikësh, reagon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

VENDI

Fenomeni “Dubai Porta Potty” duket se ka shkaktuar ‘stuhi’ edhe në rrjetet sociale shqiptare. Pas Encës dhe dhe Kejvina Kthellës, ka reaguar edhe këngëtarja Linda Halimi.

 

“Dubai Porta Potty” është fenomen i ndyrë që dyshohet se aplikohet nga sheikët për plotësimin e tekave dhe kënaqësive duke hedhur jashtëqitjet në gojën e vajzave në këmbim të lekëve.

 

Sot u njoftua edhe vetëflijimi i një modeleje që i doli video e këtij akti të turpshëm.

 

Në një InstaStory, këngëtarja publikoi një mesazh ofendues që ka marrë në llogarinë e saj në TikTok, ku një ndjekës që i shkruante se “të gjitha femrat shqiptare janë bërë pasura”, nga “Dubai Porta Potty”

 

Të gjitha ju femrat shqiptare keni bërë lekë, duke ju ngrënë m**** live sheikëve të Duabit. Tani ju dalin të zezat nëpër Tik-Tok të gjithave. Ndërkohë këngëtarja e ka bërë publik mesazhin teksa shkruan:

 

Komentet në Tik-Tokun tim, të bëftë mirë Nicky.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT