20.5 C
Tirana

Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Nuk di tabelën e shumëzimit

VENDI

Moderatorja dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun, Evi Reçi ka treguar më shumë detaje rreth jetës së saj.

 

E ftuar në një intervsitë në emisionin Prive, Evi ka zbuluar 10 gjërat që nuk i kishim dëgjuar rreth saj.

 

Ndër to, moderatorja ka rrëfyer se është shumë keq me matematikën dhe se nëse e pyesni për tabëlen e shumëzimit është e sigurt që do të gabojë.

 

Një gjë tjetër që ju nuk dini është se unë jam shumë keq me matematikën. Kështu që nëse doni të më ofendoni, apo doni të bëj figurë të keqe, më pyesni për tabelën e shumëzimit, jam e sigurt që do të gaboj”, është shprehur Evi.

 

Ndërkaq gjatë kësaj interviste ajo ka treguar dhe shumë detaje të tjera rreth saj që mund ti mësoni në videon e mëposhtme.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT