25.5 C
Tirana

Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Kam dalë me vajza të famshme dhe jam dashuruar

VENDI

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë, ku ka folur për herë të parë për orientimin e saj.

 

Bebe ka pranuar se ka dalë si me vajza, ashtu dhe me djem. Ajo është shprehur se ka dalë me vajza të njohura të Showbizit dhe madje i ka ndodhur të dashurohet.

 

“A kam dalë në takime më parë me vajza? Po. Dhe të famshme, por unë nuk po i përmend emrat e tyre. A kam rënë në dashuri me një vajzë më parë? Po, por tani, unë jam në një lidhje me një djalë. E vetmja gjë që do të them është se kur jam në një lidhje me një vajze, është thjesht shumë emocionuese”, është shprehur këngëtarja.

- Advertisement -

TE FUNDIT