9.5 C
Tirana

Këngëtarja e njohur shqiptare tregon nëse do e falte tradhëtinë për 5 mijë euro

VENDI

Këngëtarja e njohur Luar Arani ka qenë e ftuar në Why not me Roza Latin. Mes projekteve dhe të rejave Luar është pyetur nëse do e falte tradhëtinë për 5 mije euro.

 

“5 mijë euro s’më dalin për farzoleta për të qarë, ça më duhen mua”- ka thënë ajo.

 

Duket se këngëtarja nuk e kapërdinë dot tradhëtinë.

- Advertisement -

TE FUNDIT