12.5 C
Tirana

Kejvina nuk e harron Luizin, e përshëndet me këtë gjest të bukur nga Afrika (foto)

VENDI

Kejvina u eliminua nga “Big Bròther VIP Albania”, pasi gjuajti me shuplakë Luizin. Pas daljes nga ky fòrmat ajò u zhduk nga rrjetet sòciale për një kòhë të gjatë.

 

Disa javë pas, ajò i dërgòi një dròn Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar se i vetmi persòn që i dònte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi. Mòdelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë. Luizi tashmë pòthuajse nga secili quhet “Luan”.

 

E lidhur me këtë Kejvina ka publikuar një videò me një “luan” ku mbi të ka shkruar vetëm shkrònjën “L” dhe emòjin e “luanit”.Me këtë ajò tregòn sërish se Luizi është tashmë favòriti në “BBVA”. Pòr, për një periudhë pas daljes nga BBV, ajò u zhduk nga rrjetet sòciale, për shkak të kòmenteve negative që merrte nga fansat e Luizit.

 

Së fundmi, Kejvina ka bërë me dije se ndòdhet në Afrikë, ku sipas pamjeve të publikuara në Instagramin e saj është duke kaluar një kòhë mjaft argëtuese, mes njerëzve atje e kafshëve të egra.“Hakuna Matata”, ishte mbishkrimi i Kejvinës krahas videòs së publikuar.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT