21.5 C
Tirana

‘Kaq, mbylle, hiqja mikrofonin’/ Habit Spiropali: Do më shkonte më shumë ngjyra blu, por…

VENDI

Ministrja Elisa Spiropali ishte e ftuar sot në një intervistë ndryshe, përballë aktorit Albano Bogdo në rolin e moderatorit Blendi Fevziu në spektaklin “Klanifornia”. Gjatë intervistës Spiropali është pyetur nëse i shkon më shumë ngjyra e kuqe apo blu dhe ministrja habiti me përgjigjen.

 

Albano: A mendoni që në look do ju shkonte më shumë një kostum blu se sa i kuq?

Elisa Spiropali: Po, por…

 

Albano: Leje, kaq, leje mos e nga më. Po tha live në studion time me Gilbert Fevziun, Elisa Spiropali, një nga ikonat e PS tha që do më shkonte më shumë ngjyra blu. Kaq, mbylle faleminderit, hiqja mikrofonin.

 

Elisa Spiropali: Por bluja është ngjyrë e ‘xaxun’.

Albano: Hiqja mikrofonin, hiqja mikrofonin.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT