23.5 C
Tirana

‘Ka ardhur koha të bësh s*ks’, Antonela i kthehet ashpër Sindit

VENDI

Një përpla sje e ashpër ka filluar mes Sindit dhe Antonelës në rrjete sociale. Gjithçka nisi pasi kjo e fundit e përmendi Sindin në takimin e saj me Gelianin, duke bërë që ajo të reagonte keq.

“Për shpirt t’babës Bora, më ka puth me zor maniaku (deklarata e Antonelës referuar Atdheut)

Tri javë më vonë: Jo se m’ke puthur me zor, ne jemi binjakë, e kam dashur dhe unë puthjen…

Unë vdes për Mevlon edhe do lu f toj deri në fund!

Një javë më vonë: Je nonekzistent për mua. Më fal, kush je ti?

O 7 n’13 me këmbën fiks 45, nuk t’u nda shpirti nga Sindi se sa ke takën ke IQ…U bashkove dhe ti klanit që nuk bën dot pa Cinderellen? (referuar vetes) Por ki kujdes, jo me mua!”, shkroi Sindi në Instastory.

Pas këtij statusi thumbues, Antonela nuk ia ka vonuar një përgjigje.

“Alo ju flet Shkodra majta marrsha! Meqë nuk të piu ujë vir gjë ria, Bukureshti dhe ofen dimet që me demek të prekën tan fisin, po kërkon vëmendje nga unë?! Nuk asht faj jem maj zemër që më përcollën si DIVA, e si kërr citi njeriu për largimin tat që e kishe ëndërruar si “Cinderella” deri n’dymllet, po filmi jot ishte pas dymlletës. Unë jam vetja ashtu me luhatjet e humorit, e nuk m’instrukton njeri, por Zilia asht smunje, t’kalume! Na se edhe tag po te baj se telefonates nuk ju pergjigje!

-“Pershendetje une jam Sindi, jam e virgjer me jepni nje medalje” 5min me vone: -“Shiko se nuk dua te ma permendi njeri virgjerine sepse jam shume me shume se nje vajze e vi rg jer” 5min me vone: -“ Sjam si ti qe shitem per nje kafe” Sindi, po e ul veten te perdor armet me te uleta sic ben ti zakonisht, po mendoj se ka ardh koha te besh seks, kshu kuron frustrimin mendor dhe emocional”, ka shkruar Antonela.

- Advertisement -

TE FUNDIT