7.5 C
Tirana

Jul Deda ironizon Ramën: Rilindasit kanë gjashtë vite që vjedhin zgjedhjet dhe prap hyjnë e dalin në SHBA sa herë të duan

VENDI

Humoristi dhe njëkohësisht, anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Julian Deda ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama se kush prek zgjedhjet nuk hyn në Amerikë.

“W.T. F ..?!?

Rilindasit kanë gjashtë vite që i prekin, i shprishin, i vjedhin, i blejnë, i dhunojnë dhe i sakatojnë ato dhe prap hyjnë e dalin në USA sa herë të duan …!?!

P.S Nuk besoj se ky dopio standard vjen nga Amerika e vërtetë …!,” shkruan Deda në një postim në Facebook

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT