10.5 C
Tirana

Ju garantojme qe nuk keni per ta njohur, ja se si dukej Sonila Meço para 20 vitesh

VENDI

Sonila Meço është ndër gazetaret më të njohura në Shqipëri, me një karrierë të gjatë në fushën e gazetarisë, ku vitet e fundit gazetarja ka qene ne qender te vemendjes pasi pothuajse gjithmone ne emisionin e saj ka pasur te ftuar prestigjoz.

 

Përveçëse e zonja në profesionin e saj, Sonila është dhe ndër personaazhet publike më të komentuara edhe për pamjen e saj fizike.

 

Gazetarja eshte plot 42-vjeçe, nddërkohë është konsideruar gjithmonë ndër femrat e ekranit që ka tërhequr vëmendjen me pajmen e saj rinore.

 

Vitet ikin shpejt por ja se sa ka ndryshuar Sonila Meco. Ajo ka postuar ne rrjete sociale nje foto te vitit 2001 dhe thote qe keshtu nisi puna ne media. Plot 18 vite pune e pa lodhur dhe gjithmon energjike nisi karrieren e saj ne Tv Klan.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT