13.5 C
Tirana

Jozefina Topalli gjyshe për herë të sytë, ajo ndan lajmin e bukur: “E kemi zemrën plot”

VENDI

Jozefina Topalli sapo është bërë gjyshe për herë të dytë dhe këtë lajm kaq të bukur e ka konfirmuar vetë ajo.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ish-kryeparlamentarja zbuloi se vajza e saj Megi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

“Nje engjell i vogel ka mbrritur ne shtepine tone duke gezuar te gjithe. Megi e ne te gjithe kemi zemren plot”, shkruan Topalli.

- Advertisement -

TE FUNDIT