9.5 C
Tirana

“Jeni dashnorë me njëri tjetrin”, debat i fortë mes Gilbertës dhe Armandos: S’kam qenë në krevat me ju

VENDI

“Shko në semafor”. Ishin këto fjalët e rënda me të cilat Armando iu drejtua konkurrentes së ‘Për’Puthen +40”, Stelës”, puntatën e kaluar. Kjo çështje u diskutua edhe në studio dit e sotme, por Armando vijon të mos kërkojë falje!

 

Armandi: Me gjithë respektin, por Çimi e beri aty në studio! Si kam folur rende fare!
Stela: Ta them ça kam thënë. Të thash që ti je nga ata çuna që ha fara te trotuari.
Armandi: Po gënjen! Ti më the që duhet të dalësh të rrish te trotuari.

 

“Jo nuk kërkoj falje, le të merren masa! Nuk ka qenë ky qëllimi im”, vijon me kokëfortësi Armando. Por nuk mbaron me kaq! Edhe Gilberta akuzon Armandon dhe tha në studio se është folur rende ndaj saj më herët nga ky i fundit.

 

Gilberta: Armando nuk ka folur rende vetëm Stelën, por edhe mua. Kur ne bëmë një takim, të gjithë së bashku, jo për xhirime, Armando më tha në tavolinë. “ Je femër e rrënuar”, këtë më ke thënë.

 

Armando: Ti e ke ngrënë kavanozin me mjaltë që më përpara me Ilirin Gilberta: Që do të thotë se kam bërë se ks me Ilirin? S’është e vërtetë, s’ke as prova asgjë! Armando: Unë s’kam qenë në krevat me ju! Gilberta: Mi jep provat ku i ke? Armando: Jeni të gjithë dashnorë me njëri tjetrin!

- Advertisement -

TE FUNDIT