22.5 C
Tirana

Jam shtatzënë muajin e 6-të”. Tea publikon fotot dhe b efason gjithë shqiptarët

VENDI

Ish-konkurrentja më e përfolur e Për’Puthen Tea Trifoni ka vendosur të shkëputet për disa ditë nga Shqipëria për të udhëtuar drejt Dubai ku po kalon disa ditë relaksi.

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram ku poston foto nga pushimet. Por fotoja e fundit ka shtangur ndjekësit të cilët kanë aluduar se Tea është shtatzënë.

“Je shtatzënë?”, – “Po në muajin e gjashtë”, përgjigjet Tea ndërkohë që me një postim në Instastory, ku tregon të pasmet, shkruan se uji i zmadhon gjërat e prandaj barku i saj dukej i rrumbullakosur.

- Advertisement -

TE FUNDIT