12.5 C
Tirana

Ja si e festoi modelja e njohur 23-vjetorin

VENDI

Modelja e njohur, Bella Hadid ka festuar tre ditë më parë 23-vjetorin e saj.

Nga fotot e qarkulluara në mediat sociale u kuptua se ajo kishte zgjedhur ta priste këtë moment në qytetin e New York së bashku me mamanë, motrën, vëllain dhe këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.

Ndërsa ditën e sotme të tjera pamje janë publikuar nga ditëlindja e modeles së njohur. Në to shfaqet Bella e qeshur pranë miqve duke festuar dhe shijuar ushqimet e ndryshme.

Miqtë e modeles ishin kujdesur t’i dhuronin një tortë të personalizuar në formën e picës, duke zbuluar se ky është një nga ushqimet e preferuara të Hadid.

- Advertisement -

TE FUNDIT