31.5 C
Tirana

Ja si duket sot aktorja e Avatarit.

VENDI

Ishte nje aktore e vlerësuar, por me Avatarin kapi majat e suksesit të saj për kohën. Atëherë, Zoe Saldana I mahniti të gjithë format e saj, por ishte ende e pamartuar dhe pa fëmijë.

Gjërat kanë ndryshuar tani paksa, sepse Zoe lidhi kurorë, është 40 vjec dhe ka sjellë në jetë tre fëmijë ( dy nga të cilët binjakë). Por trupin vazhdon ta ketë të mrekullueshëm, si të një adoleshenteje.

- Advertisement -

TE FUNDIT