12.5 C
Tirana

Iu zbuluan ndërhyrjet në fytyrë, reagon Arbenita

VENDI

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila tërheq shumë vëmendje me pamjen e saj dhe bukurinë natyrale. Së fundmi, qarkulloi në media një foto e Arbenitës që shihej se kishte bërë disa ndërhyrje në fytyrë.

Kjo foto u publikua nga një doktoreshë e një klinike në Rusi. Sipas kësaj fotoje,

Arbenita kishte bërë tërheqjen e syve, mbushje në hundë dhe kishte drejtuar nofullën. Mirëpo, menjëherë ka ardhur reagimi i modeles.

Arbenita ka mohuar se ka bërë ndërhyrje të tilla, duke publikuar një foto të vetën dhe ka shkruar përbri saj “e mësuar me shpifjet tuaja”. Lexo më shumë tek ZONEELIRE.AL

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT