23.5 C
Tirana

Ishte në një lidhje me modelen Adrola Dushi? Capital T lëshon deklaratën e fortë: Ma kanë marrë…

VENDI

Artisti Capital T dhe modelja Adrola Dushi janë kosideruar si të pandarë nga njëri-tjetri, ku më pare, edhe pas pushimeve që kaluan së bashku, shkuan përsëri bashkë në SHBA, ndërsa prej kohësh në mediat rozë është përfolur se Capital T është në një lidhje me modelen.

 

Ata janë kapur shpesh mat, mirëpo kurrë nuk e kanë pranuar publikisht në mënyrë të drejtpërdrejtë. Më herët, fansat kanë vënë re se të dy ndodheshin në New York dhe këtë e kishin vënë në dukje në sektorin e komenteve.

 

Gjithsesi, së fundmi Capital T është pyetur rreth jetës private. Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

 

“Ma kanë marrë zemrën. Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, ndërkohë preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres.

- Advertisement -

TE FUNDIT