11.5 C
Tirana

Ish-drejtori i policisë bën deklaratën e fortë: Ju tregoj pse oficerët i kanë duart e lidhura

VENDI

Ish-drejtuesi i policisë, Arben Hajdarmataj ka komentuar masakrën e Lushnjes, ku u vra Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha.

Hajdarmataj është shprehur se policët sot janë të frikësuar nga eprorët, duke shkuar deri tek politika.

“Policët janë të frikësuar nga eprorët. Sot policia i ka duart e lidhura për arsye të lidhjes së krimit të organizuar me qarqe të ndryshme politike”, tha Hajdarmataj në Report Tv

- Advertisement -

TE FUNDIT